Novinka: Paragrafiq je nyní ve vašem ChatGPT a Claude. Připojit →

UsneseníOdmítnuto pro neodstraněné vady

Spisová značka

I. ÚS 3289/11

Soud: Ústavní soudDatum rozhodnutí: 3. 1. 2012Zpravodaj: Janů IvanaTyp řízení: O ústavních stížnostechECLI:CZ:US:2012:1.US.3289.11.1
Další údaje
Navrhovatel: STĚŽOVATEL - FODotčený orgán: SOUDNÍ EXEKUTOR - Kladno - Škofová JanaNapadený akt: ostatní (nezařaditelné)Podání: 2. 11. 2011

Vazby mezi rozhodnutími (Překonáno, Odlišeno, Navázáno) doplňujeme postupně a zobrazujeme jen ověřené; chybějící štítek neznamená, že rozhodnutí nebylo překonáno.

Ústavní soud rozhodl soudcem zpravodajem Ivanou Janů o ústavní stížnosti stěžovatele G. K., označené jako "stižnost na Cetelem a exekutorku JUDR Škofovou", takto:

Výrok

Ústavní stížnost se odmítá.

Odůvodnění

Dne 2. 11. 2011 byla Ústavnímu soudu doručena shora označená ústavní stížnost. Vzhledem k tomu, že stěžovatel nebyl zastoupen advokátem a že jeho podání postrádalo náležitosti ústavní stížnosti, vyzval Ústavní soud stěžovatele, aby se nechal pro řízení před Ústavním soudem zastoupit advokátem, a to na základě speciální plné moci pro toto řízení, a aby tento advokát také ústavní stížnost sepsal; z ústavní stížnosti pak musí být zřejmé, čeho se stěžovatel domáhá a z jakých důvodů. Plnou moc a advokátem sepsanou ústavní stížnost měl stěžovatel Ústavnímu soudu doručit nejpozději do 30 dnů ode dne doručení této výzvy. Stěžovatel byl rovněž poučen, že v případě, že se tak v uvedené lhůtě nestane, Ústavní soud návrh podle § 43 odst. 1 písm. a) zákona o Ústavním soudu odmítne.

Výzva byla stěžovateli doručena dne 28. 11. 2011; poslední den lhůty tedy připadl na 28. 12. 2011. Stěžovatel však ani do dnešního dne plnou moc a projednatelnou ústavní stížnost zdejšímu soudu nedoručil, ba ani jej nepožádal o prodloužení lhůty k odstranění vad. S ohledem na to soudce zpravodaj návrh, který trpěl vadami, pro něž nebyl před Ústavním soudem meritorně projednatelný, podle § 43 odst. 1 písm. a) zákona o Ústavním soudu mimo ústní jednání bez přítomnosti účastníků usnesením odmítl. Poučení: Proti tomuto usnesení není odvolání přípustné (§ 43 odst. 3 zákona o Ústavním soudu).

V Brně dne 3. 1. 2012

Ivana Janů soudce zpravodaj

Tento web používá nezbytné cookies pro fungování služby a volitelné analytické cookies pro měření návštěvnosti. Více informací