Novinka: Paragrafiq je nyní ve vašem ChatGPT a Claude. Připojit →

UsneseníOdmítnuto pro neodstraněné vady - § 43/1/a)

Spisová značka

II. ÚS 191/05

Soud: Ústavní soudDatum rozhodnutí: 30. 5. 2005Zpravodaj: Rychetský PavelTyp řízení: O ústavních stížnostechECLI:CZ:US:2005:2.US.191.05
Další údaje
Navrhovatel: STĚŽOVATEL - FONapadený akt: rozhodnutí soudu rozhodnutí souduPodání: 1. 4. 2005Předmět řízení: hospodářská, sociální a kulturní práva/právo na ochranu rodičovství, rodiny a dětí právo na soudní a jinou právní ochranu /spravedlivý proces /rovnost účastníků řízení, rovnost „zbraní“

Vazby mezi rozhodnutími (Překonáno, Odlišeno, Navázáno) doplňujeme postupně a zobrazujeme jen ověřené; chybějící štítek neznamená, že rozhodnutí nebylo překonáno.

Ústavní soud rozhodl o návrhu JUDr. L. B., doručeném Ústavnímu soudu 1. dubna 2005, proti rozsudku Městského soudu v Praze (dle přílohy zřejmě čj. 58 Co 611/2004-248), kterým byl potvrzen rozsudek Obvodního soudu pro Prahu 4 (dle přílohy zřejmě čj. P 303/2004-223 ze dne 10. června 2004), takto:

Výrok

Návrh se o d m í t á .

Odůvodnění

Ústavnímu soudu bylo 1. dubna 2005 doručeno v záhlaví uvedené podání navrhovatele. Výzvou ze dne 14. dubna 2005, doručení vykázáno 20. dubna 2005, byl navrhovatel vyzván k odstranění vad návrhu. K tomu byla stěžovateli určena lhůta 1 měsíce od doručení výzvy. Byl upozorněn, že jinak bude jeho návrh odmítnut podle ustanovení § 43 odst. 1 písm. a) zákona č. 182/1993 Sb., o Ústavním soudu, ve znění pozdějších předpisů. Ústavní soud konstatuje, že lhůta k odstranění vad návrhu uplynula dne 20. května 2005, aniž by vytýkané vady byly odstraněny. Ústavní soud proto usnesením podle § 43 odst. 1 písm. a) zákona o Ústavním soudu soudcem zpravodajem návrh odmítá.

Poučení:Proti usnesení Ústavního soudu není odvolání přípustné.

V Brně dne 30. května 2005

JUDr. Pavel Rychetský v. r. soudce zpravodaj

Tento web používá nezbytné cookies pro fungování služby a volitelné analytické cookies pro měření návštěvnosti. Více informací