Novinka: Paragrafiq je nyní ve vašem ChatGPT a Claude. Připojit →

UsneseníOdmítnuto pro neodstraněné vady - § 43/1/a)

Spisová značka

III. ÚS 120/05

Soud: Ústavní soudDatum rozhodnutí: 21. 4. 2005Zpravodaj: Rychetský PavelTyp řízení: O ústavních stížnostechECLI:CZ:US:2005:3.US.120.05
Další údaje
Navrhovatel: STĚŽOVATEL - FONapadený akt: rozhodnutí soudu rozhodnutí souduPodání: 3. 3. 2005Předmět řízení: právo na soudní a jinou právní ochranu

Vazby mezi rozhodnutími (Překonáno, Odlišeno, Navázáno) doplňujeme postupně a zobrazujeme jen ověřené; chybějící štítek neznamená, že rozhodnutí nebylo překonáno.

Ústavní soud rozhodl o návrhu P. P., doručeném Ústavnímu soudu dne 3. března 2005, proti blíže nespecifikovaným rozhodnutím Okresního soudu v Náchodě, sp. zn. 6 C 112/2004, a Krajského soudu v Hradci Králové, sp. zn. 20 Co 392/2004, takto:

Výrok

Návrh se o d m í t á .

Odůvodnění

Ústavnímu soudu bylo 3. března 2005 Nejvyšším soudem České republiky postoupeno podání stěžovatele, které adresoval "Ústavnímu soudu ČR", avšak uvedl adresu sídla Nejvyššího soudu. Stěžovatel v něm žádal "Ústavní soud ČR" o přešetření a zjednání nápravy ve věci výše uvedených rozhodnutí. Výzvou ze dne 15. března 2005, doručení vykázáno dne 17. března 2005, byl navrhovatel vyzván k odstranění vad návrhu. K tomu byla stěžovateli určena lhůta 1 měsíce od doručení výzvy. Byl upozorněn, že jinak bude jeho návrh odmítnut podle ustanovení § 43 odst. 1 písm. a) zákona č. 182/1993 Sb., o Ústavním soudu, ve znění pozdějších předpisů. Ústavní soud konstatuje, že lhůta k odstranění vad návrhu uplynula dne 17. dubna 2005, aniž by vytýkané vady byly odstraněny. Ústavní soud proto usnesením podle § 43 odst. 1 písm. a) zákona o Ústavním soudu soudcem zpravodajem návrh odmítá.

Poučení:Proti usnesení Ústavního soudu není odvolání přípustné.

V Brně dne 21. dubna 2005

JUDr. Pavel Rychetský v. r. soudce zpravodaj

Tento web používá nezbytné cookies pro fungování služby a volitelné analytické cookies pro měření návštěvnosti. Více informací