Novinka: Paragrafiq je nyní ve vašem ChatGPT a Claude. Připojit →

UsneseníOdmítnuto pro neodstraněné vady

Spisová značka

IV. ÚS 2215/13

Soud: Ústavní soudDatum rozhodnutí: 3. 3. 2014Zpravodaj: Sládeček VladimírTyp řízení: O ústavních stížnostechECLI:CZ:US:2014:4.US.2215.13.1
Další údaje
Navrhovatel: STĚŽOVATEL - FODotčený orgán: SOUD - KS PardubiceNapadený akt: ostatní (nezařaditelné)Podání: 18. 7. 2013

Vazby mezi rozhodnutími (Překonáno, Odlišeno, Navázáno) doplňujeme postupně a zobrazujeme jen ověřené; chybějící štítek neznamená, že rozhodnutí nebylo překonáno.

Ústavní soud rozhodl o návrhu J. H., takto:

Výrok

Návrh se odmítá.

Odůvodnění

Ústavní soud obdržel dne 18. července 2013 podání navrhovatele, směřující mj. proti postupu "Krajského soudu v Pardubicích" ve věci konkurzu vyhlášeného na jeho majetek.

Protože podání nesplňovalo základní náležitosti požadované zákonem č. 182/1993 Sb., o Ústavním soudu, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "zákon o Ústavním soudu"), byl navrhovatel dne 10. září 2013 vyzván k odstranění jeho vad ve lhůtě 15 dnů. Následně byla lhůta k žádostem navrhovatele prodloužena podáním ze dne 13. ledna 2014 a 4. února 2014, přičemž ze zápisu doručující pošty je zřejmé, že poslední zásilku navrhovatel převzal dne 6. února 2014. Poslední prodloužení lhůty marně uplynulo dnem 14. února 2014. Protože navrhovatel v opakovaně prodlužované lhůtě (ani do dnešního dne) vady neodstranil, soudce zpravodaj návrh mimo ústní jednání a bez přítomnosti účastníků podle ustanovení § 43 odst. 1 písm. a) zákona o Ústavním soudu odmítl.

Poučení: Proti rozhodnutí Ústavního soudu není odvolání přípustné.

V Brně dne 3. března 2014 JUDr. Vladimír Sládeček soudce zpravodaj

Tento web používá nezbytné cookies pro fungování služby a volitelné analytické cookies pro měření návštěvnosti. Více informací