Novinka: Paragrafiq je nyní ve vašem ChatGPT a Claude. Připojit →

UsneseníOdmítnuto pro neodstraněné vady

Spisová značka

IV. ÚS 2740/11

Soud: Ústavní soudDatum rozhodnutí: 9. 11. 2011Zpravodaj: Formánková VlastaTyp řízení: O ústavních stížnostechECLI:CZ:US:2011:4.US.2740.11.1
Další údaje
Navrhovatel: STĚŽOVATEL - FONapadený akt: ostatní (nezařaditelné)Podání: 16. 9. 2011

Vazby mezi rozhodnutími (Překonáno, Odlišeno, Navázáno) doplňujeme postupně a zobrazujeme jen ověřené; chybějící štítek neznamená, že rozhodnutí nebylo překonáno.

Ústavní soud rozhodl mimo ústní jednání bez přítomnosti účastníků soudkyní zpravodajkou Vlastou Formánkovou o návrhu stěžovatele E. Š., proti nařízené exekuci, takto:

Výrok

Ústavní stížnost se odmítá.

Odůvodnění

Ústavnímu soudu bylo dne 16. září 2011 doručeno podání, ve kterém se stěžovatel obrátil na Ústavní soud s návrhem, kterým se domáhal zásahu Ústavního soudu proti nařízené exekuci a neoprávněnému nařčení z neplacení inkasa za rok 2008.

Návrh stěžovatele nesplňoval náležitosti podle zákona č. 182/1993 Sb., o Ústavním soudu, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "zákon o Ústavním soudu"). Ústavní soud proto vyzval stěžovatele výzvou ze dne 5. října 2011 k odstranění vad podání, k výzvě přiložil poučení o nezbytných náležitostech ústavní stížnosti a dále určil stěžovateli lhůtu 30 dnů od doručení výzvy. Výzvu k odstranění vad podání stěžovatel osobně převzal dne 7. října 2011.

Stanovená lhůta k odstranění vad návrhu marně uplynula v pondělí dne 7. listopadu 2011. Soudkyni zpravodajce proto nezbylo, než v souladu s ustanovením § 43 odst. 1 písm. a) zákona o Ústavním soudu, z důvodu neodstranění vad návrhu ve lhůtě k tomu určené, podaný návrh odmítnout.

Poučení: Proti usnesení Ústavního soudu není odvolání přípustné (§ 43 odst. 3 zákona o Ústavním soudu).

V Brně dne 9. listopadu 2011

Vlasta Formánková v.r. soudkyně zpravodajka

Tento web používá nezbytné cookies pro fungování služby a volitelné analytické cookies pro měření návštěvnosti. Více informací